Skip to main content

Trwają zapisy na 47. Pieszą Pielgrzymkę z Torunia na Jasną Górę w naszej grupie niebieskiej, która potrwa od 4 do 12 sierpnia.

Na pielgrzymkę można się zapisać na kilka sposobów:

* W kancelarii parafialnej Parafia NMP Częstochowskiej – Paulini Toruń w godz. 17:00 – 17:30 od poniedziałku do piątku.

* Poprzez formularz na dysku Google:
https://docs.google.com/forms/d/1BDXDy6DlIFtbObDQtKjgImA3PtCi1hcnqzqYCRbhQrs/viewform?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2Fte6Lw4051oGawI4bbzoYjKC_TsqO7MFrYBNMLVfedzIOz3fw4pFUnMc_aem_QMsAK8r5w3oNOXh3XObv9A&edit_requested=true


* 20 lipca w zakrystii po każdej Mszy Świętej

* 28 lipca na spotkaniu informacyjno-organizacyjnym – Msza Święta o godz. 18:00 – po Mszy spotkanie OBOWIĄZKOWE*

Ofiara na pokrycie kosztów pielgrzymki to 130 zł.
Przed ołtarzem jest wystawiona skrzynka, do której można wrzucać intencje, które pielgrzymi wezmą ze sobą na pielgrzymi czas.