Skip to main content

W niedzielę 18 stycznia o godz. 10.00 odbędzie się Suma odpustowa
ku czci św. Pawła Pierwszego Pustelnika, Patriarchy Zakonu Paulinów.

Uroczystości będzie przewodniczył O. Paweł Słoniec – paulin z naszego klasztoru w Leśnej Podlaskiej.

Natomiast o godzinie 11.30 odbędzie się Msza św. dla dzieci z uroczystym błogosławieństwem Pawełkowym. Po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu uczniów z chóru i kółka gitarowego z S.P. nr 28 w Toruniu.